Продавець Мій Текстиль розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1514 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 14.11).

ТЦ Барабашово HN 1047, Харків, Україна
+380 (68) 775-45-45
+380 (50) 141-16-81
Мій Текстиль - Тканини Фурнітура Хутро

Ангора в'язка

Ангора - тканина, яку роблять з м'якого козячого або кролячого пуху. Приємна на дотик, створює комфорт та затишок. Матеріал примхливий у догляді, але за належної уваги принесе більше радості, ніж проблем.

Ангору виготовляють із вовни кроликів або кіз цієї породи. Спочатку ангорських кіз розводили у Туреччині. Матеріал має невисоку густину, тому легкий. Найтепліші речі майже нічого не важать.

Ангору важко обробляти, волокна електризуються та ковзають. Текстиль у більшості випадків роблять із суміші пуху та інших ниток.

 

Комбінації волокон, що часто використовуються:

  • 70% ангорської вовни та 30% нейлону;
  • 50% пуху, 25% хутра мериносів, 25% поліефірних волокон;
  • 40% хутра, 50% будь-якої іншої вовни, 10% нейлону;
  • 70% вовни та 30% натурального шовку;
  • 15% ангорки, 10% вовни, 50% віскозних ниток та 25% нейлонових.

Під час обробки променем лазера подальша експлуатація матеріалу спрощується. Якщо цю технологію запустити в масове виробництво, можна використовувати 100% вовну для виробів. Чим більший відсоток натурального пуху, тим дорожчий текстиль. Для дешевих виробів застосовують тканини із вмістом до 20%. Дорогі матеріали йдуть від 80%. Вони рідко з'являються у вільному продажу. З них роблять дорогий одяг світові відомі бренди. Речі з відсотковим вмістом ангори 25-30% мають приблизно такі ж теплоізоляційні властивості та естетичний вигляд, як дорогі з чистим кролячим пухом.

 

З ангорки роблять одяг для дітей та дорослих: сукні, спідниці, светри, пальта, костюми, шапки, шарфи та рукавиці. Найпопулярніший виріб – шкарпетки. Їх зручно носити із зимовим взуттям. Вони тонкі та черевики не тиснуть, як при звичайних вовняних шкарпетках. Речі тонкі, але дуже теплі. Їх приємно носити північним мешканцям, щоб не вдягати на себе багато шарів одягу. Дітям зручніше грати та рухатися, особливо в зимову пору року.

 

Поради щодо догляду за тканиною:

  • Не допускати намокання, не прати навіть вручну або в делікатному режимі. При випадковому попаданні під дощ залишити сушитися природним шляхом. Потрібно укласти річ на горизонтальну поверхню та підкласти під неї тканину.
  • Періодично такі речі віддають у хімчистку, але не частіше одного-двох разів на рік.
  • Прасою гладити не можна. М'ятий одяг вішають над парою на плічка. Це допоможе прибрати заломи та м'яті ділянки.
  • Зберігають річ у чохлі, що пропускає повітря, на м'яких плічках. Необхідно застебнути гудзики, вирівняти краї та акуратно повісити її.
  • Обов'язкове застосування засобів від молі. У шафу кладуть лаванду в мішечках або гілочки, комаха її ненавидить.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner